PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ

Letectví+kosmonautika, AeroHobby, Modelář, ATM a Hobby Historie

V našich redakcích jsme pro Vás na rok 2019 připravili pestrou nabídku tradičních periodik. Nabízíme Vám je samostatně i ve vzájemných kombinacích vycházejících vstříc Vašim vyhraněným zájmům a potřebám. V rámci balíčků, ale i samostatně naleznete též Ročenku Vzdušných sil AČR 2019 a Ročenku Vzdušných síl OS SR 2019. Věříme, že Vás zaujme nejen systém předplatitelských slev, ale i bonusů a dalších výhod, které jsme pro Vás připravili.

Zasílání předplaceného časopisu je realizováno od nejbližšího možného měsíce nebo na vyžádání od zvoleného čísla zpětně.

Profit klub a Hobby Klub
Využijte možnost uplatnění slevy na nákup zboží ve výši 10 % v e-shopu MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. Každý předplatitel alespoň jednoho časopisu předplaceného na jeden kalendářní rok (s výjimkou samostatné Ročenky Vzdušných sil AČR a Ročenky Vzdušných síl OS SR) se stává členem „Profit klubu“ (v ČR) a „Hobby klubu“ (v SR) a při nákupu zboží má nárok na slevu ve výši 10 % u titulů, které mají uvedeny ceny i pro Profit klub a Hobby klub, po dobu trvání předplatného. Využijte tuto možnost, získáte tak mnoho titulů za bezkonkurenční ceny.
Upozornění: slevy nelze slučovat, slevy neplatí na zboží v akční nabídce.

Na níže uvedených odkazech si můžete objednat tištěné předplatné našich titulů a „balíčků“. Máte-li zájem objedat si jejich elektronickou verzi nebo kombinaci tištěného periodika, případně balíčku, a elektronické verze, kliknětě na níže umístěný baner ePredplatné.

E-předplatné
E-předplatné

Časopisy, speciály, ročenky

Výhodné balíčky

  • LK PLUS ČR (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných sil AČR)
  • LK PLUS SR (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných síl OS SR)
  • LK MAX (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných sil AČR - platí pro ČR / Ročenka Vzdušných síl OS SR - platí pro SR + 6x AeroHobby)
  • Modelář MAX (12x Modelář + 2x Modelář Extra)
  • HOBBY packet (12x ATM + 12x Modelář + 2x Modelář Extra)
  • PREMIUM packet (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných sil AČR - platí pro ČR / Ročenka Vzdušných síl OS SR - platí pro SR + 12x Modelář + 2x Modelář Extra) BONUS packet ČR (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných sil AČR + 12x ATM + 12x Modelář + 2x Modelář Extra + 6x AeroHobby)
  • BONUS packet (12x LK + 1x Ročenka Vzdušných sil AČR - platí pro ČR / Ročenka Vzdušných síl OS SR - platí pro SR + 12x ATM + 12x Modelář + 2x Modelář Extra + 6x AeroHobby)